MTTP paslaugos

Įmonėms

Siūlome Jums lanksčias MTTP paslaugas, kurios padės efektyviau įgyvendinti kasdienius procesus bei užtikrinti Jūsų pranašumą pasitelkiant moksliniais tyrimais grįstas naujoves.

Išradėjams/Novatoriams

Esate išradėjas ir turite idėjų, kurias galėtume drauge įgyvendinti? Susipažinkime! Mes esame atviri visoms iniciatyvoms, kurios padeda augti ir tobulėti.

Mokslininkams ir tyrėjams

Nuolat ieškome mokslininkų ir tyrėjų, kurie norėtų pritaikyti savo įgūdžius ir žinias sprendžiant realaus pasaulio problemas. Esate vienas iš jų? Ieškokite daugiau informacijos skiltyje “Prisijunkite”.

Verslo partneriams

Mes visada ieškome bendradarbių iš įvairių verslo sričių. Susisiekite, ir drauge išsiaiškinkime, kaip galėtume vieni kitiems padėti augti.

Photo_0680

Padedame įmonėms pirmauti

Spręsdami sudėtingus mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) klausimus suburiame įvairių sričių mokslininkus, kad mūsų žinios ir gebėjimai kuo geriau atlieptų Jūsų poreikius. Patys įgyvendiname LMT, MITA, HORIZON projektus, taip pat siūlome ir tokias priemones kaip „Inočekiai“ (atkreipiame dėmesį, kad iki 2020-09-30 vyksta paraiškų dėl „Inovacinių čekių“ teikimas).

O štai čia – keli mūsų efektyvaus bendradarbiavimo su įmonėmis pavyzdžiai.

RespiratoryMotion_01

Efektyvesnė ir saugesnė radioterapija

BPTI padėjo UAB „Rubedo sistemoms“ sukurti platformą, palengvinančią radioterapinį gydymą. Šis naujo tipo gultas radioterapijos metu padeda ligoniams netrukdomai kvėpuoti – fiksuojamas kvėpavimo sukeltas judėjimas, o gultas, judėdamas atitinkama kryptimi, jį kompensuoja. Jis užtikrina ir tikslesnį gydymą, kai švitinamos tik pasirinktos sritys, bet ne sveiki organai, ir pacientas negauna perteklinės radiacijos dozės.

Photo_0687

Registracijos numerių nuskaitymo sistema

BPTI atliko pagrindinius mokslinius tyrimus, kurie buvo reikalingi pagal užsakymą gaminamoms UAB „Softra“ numerių nuskaitymo sistemoms sukurti. Mūsų parengtų išvadų ir rekomendacijų dėka buvo sukurta efektyvi skaičių atpažinimo programinė įranga. „Softra“ šias sistemas įdiegė jau daugiau kaip 40 automobilių stovėjimo aikštelių Lietuvoje ir užsienyje.

2000px-PEM_fuelcell.svg

Vandenilinio kuro elementai ilgiems bepiločių orlaivių skrydžiams

BPTI priklauso konsorciumui, laimėjusiam KAM rengtą konkursą kariniams tikslams naudojamiems „mini“ klasės bepiločiams orlaiviams vystyti. Pagrindinė BPTI užduotis – sukurti vandenilinio kuro pagrindu veikiančią degalų sistemą, kuri leistų pasiekti itin ilgų skrydžių vandenilį paverčiant elektros energija.

12485985_1162878410409402_7235885646120145418_o

Žmogaus judesius sekantis savaeigis robotas

BPTI drauge su UAB „Rubedo Sistemomis“ kūrė savaeigį robotą, gebantį bendradarbiauti su žmonėmis. Rezultatas – pirmas toks, visiškai autonominis, vaizdo atpažinimą taikantis robotas. Jis gali sekti savo „šeimininką“ perveždamas sunkius krovinius arba keliauti nurodytu maršrutu ir grįžti į savo parkavimo vietą.  BPTI šiame projekte atsakė už matematinį modeliavimą bei techninio prototipo sukūrimą.

Padėsime Jums pralenkti konkurentus